Dzisiaj mam dla Was kolejny wpis z kategorii: „co zabrać do wojska” a mowa będzie o zegarku dla żołnierza.

Wojsko to dyscyplina, a dyscyplina to punktualność. Nie wyobrażam sobie, żeby żołnierz mógł obejść się bez zegarka. Ze względu na specyfikę wykonywanych obowiązków, powinien to być zegarek, na którym można polegać w każdych warunkach. W związku z tym chciałbym Wam zaprezentować szwajcarski zegarek traser®, a dokładnie model P66 Type 6 MIL-G.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Traser® MIL-G stworzony został zgodnie z wojskowymi wymaganiami

Już samo pochodzenie marki mówi nam, że mamy do czynienia z czymś niezawodnym, a nazwa konkretnego modelu sugeruje, że jest on przeznaczony dla służb mundurowych. Nic w tym dziwnego, bo firma Traser® od wielu lat dostarcza zegarki dla wojska, zwłaszcza US Army.

Co do samego zegarka, jest to model spełniający rygorystyczne kryteria wojskowej normy MIL-PRF-46374G. Z tego powodu pozbawiono go wymyślnych gadżetów obecnych w popularnych dzisiaj smartwatchach. Brak jest nawet logo marki. Możliwość szybkiego odczytania czasu daje nam umieszczone na tarczy podwójne oznaczenie godzin – 12 i 24. W P66 Type 6 MIL-G spotkamy również datownik (prezentujący dzień tygodnia i miesiąc) oraz obrotowy bezel.

Urządzenie ma przede wszystkim pokazywać precyzyjnie czas i być czytelne w każdych warunkach pogodowych — zarówno za dnia, jak i w nocy a także pod wodą.

Trytowe podświetlenie w Traser® P66 Type 6 MIL-G

Traser® P66 Type 6 MIL-G wyposażono w nowoczesne podświetlenie trytowe – trigalight®. Na indeksach godzinowych i wskazówkach zamocowano wypełnione gazem H3 rurki, które gwarantują samoistne świecenie! Podświetlenie znajduje się również na bezelu, co nie jest bez znaczenia dla osób nurkujących w słabym oświetleniu.

Spójrzcie na zdjęcia, udało mi się sfotografować tarczę w zupełnej ciemności i naprawdę wygląda to znakomicie!

zegarek_traser_noc

traser w nocy

 

 

Ekstremalnie wytrzymała obudowa

Zegarek został zaprojektowany z myślą o ekstremalnych warunkach. Obudowa złożona jest z dwóch warstw — wewnętrznej wykonanej ze stali szlachetnej oraz zewnętrznej z polimeru zbrojonego włóknem szklanym a tarczę przykrywa antyrefleksyjne szafirowe szkło, które według zapewnień producenta jest bardzo odporne na zarysowania.

Traser podoficer.pl

Zapomniałabym dodać, że zegarek jest wodoszczelny i potrafi wytrzymać ciśnienie do 20 barów – czyli można spokojnie z nim nurkować.

Traser® MIL-G pasuje do munduru i na co dzień.

Zegarek  jest bardzo minimalistyczny, co dla niektórych będzie ogromną zaletą, jednak dla tych, którzy lubią gadżety – niestety wadą. Wprawdzie nie pochwalimy się przez kumplami logo drogiej marki (bo takowego tu po prostu nie ma), to jednak wprawne oko z pewnością dostrzeże wysoką jakość. Jego skromny wygląd sprawia, że prezentuje się bardzo dobrze nie tylko do munduru, bo jest na tyle elegancki aby nosić go do wszystkiego, również garnituru, dodając stylizacji nieco sportowego charakteru.

Traser® P-66 to znakomita propozycja dla kogoś szukającego wytrzymałego, a zarazem ładnie prezentującego się zegarka. Jest to też doskonała propozycja dla osób szukających pomysłów na prezent, na przykład na promocję podoficerską, oficerską czy też na prezent z okazji awansu.

UWAGA! Specjalnie dla czytelników Podoficer.pl dystrybutor przygotował rabat 12% !

Kod rabatowy: PODOFICER

Galeria

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

©2020 Podoficer.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Napisz do mnie

Postaram się odpisać jak najszybciej.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?