Co zabrać do wojska...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Co zabrać do wojska?

135 Wpisy
6 Użytkownicy
0 Reactions
46.6 K Widoki
(@Anonimowo)
Połączone: 1 sekunda temu
Wpisy: 0
 

Witam. Nie doczytałem w komentarzach więc pytam. Czy bielizna i skarpety które można zabrać ze sobą muszą być jakieś ciemne tzn. czarne albo granatowe czy mogą mieć obojętnie jakie kolory?



   
OdpowiedzCytat
(@commendante)
Illustrious Member Admin
Połączone: 9 lat temu
Wpisy: 248
Rozpoczynający temat  

Paweł oby nie różowe :), a tak poważnie to nie ma to większego znaczenia.



   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowo)
Połączone: 1 sekunda temu
Wpisy: 0
 

To super 🙂 Dziękuję za informację 😉 Dobrze zapytać tutaj bo każdy mówi co innego 🙂
Może ktoś stąd wybiera się na służbę przygotowawczą 7 stycznia do Świnoujścia? 🙂



   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowo)
Połączone: 1 sekunda temu
Wpisy: 0
 

Witam, wybieram



   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowo)
Połączone: 1 sekunda temu
Wpisy: 0
 

Cześć wszystkim,
Pierwsze pytanie - czy jest tu ktoś kto jedzie na SP do Kielc 7.01 (albo już tam był- jak warunki, wrażenia) ?
Drugie - Wszyscy zadają pytania co spakować, a ja bardzo proszę o pomoc 'w co' spakować. Myślałam o dużym plecaku bo najwygodniej, tylko problem wielkość (- czy ten 'średni' nie będzie za mały, A ten większy- za duży?) I czy lepiej wybrać czarny, zielony czy od razu moro?
I trzecie ostatnie - transport- dojazd pociągiem na 11 (od 4:35) stawienie się w jednostce do 12.. lepiej zorganizować sobie na własną rękę samochodem? (Bo jest taka możliwość) czy ryzykować że pociąg się nie opóźni?
Z góry dzięki za pomoc



   
OdpowiedzCytat
(@commendante)
Illustrious Member Admin
Połączone: 9 lat temu
Wpisy: 248
Rozpoczynający temat  

Nikola, rozbawilas mnie tym plecakiem 🙂
Wez jaki Ci pasuje do butow. A tak powaznie, to kolor Twojego prywatnego plecaka, tak jak I jego rozmiar to juz Twoja prywatna sprawa, i tak bedzie schowany w szatni cywilnej. Bedziesz go zabierac tylko na przepustki.
Co do stawienia sie w jednostce to raczej nic sie nie stanie jak sie spoznisz, oczywiscie lepiej byc na czas albo wczesniej ale wez sobie numer do kadr, zeby ich powiadomic jesli bys sie miala spoznic.



   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowo)
Połączone: 1 sekunda temu
Wpisy: 0
 

Commendante już wszystko mi się połączyło w całość, dziękuję ? Wiesz może czy jest szansa (jak z tymi rękawiczkami wyżej) że ze względu na pogodę przejdzie szalobajera i polar pod mundur?



   
OdpowiedzCytat
(@commendante)
Illustrious Member Admin
Połączone: 9 lat temu
Wpisy: 248
Rozpoczynający temat  

Jak zalozysz wojskowa kurtke, do tego oporzadzenie na siebie, helm na glowe i bron to bedzie Ci tak cieplo, ze polar nie bedzie potrzebny. Wez to wszystko co chcesz potem wyczujesz co wolno a co nie. W kazdej jednostce bedzie inaczej.



   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowo)
Połączone: 1 sekunda temu
Wpisy: 0
 

Chciałbym zapytać się o jedzenie , ponieważ mam nietolerancję laktozy i nie mogę jeść produktów mlecznych , mógłbym to zgłosić w jednostce ?



   
OdpowiedzCytat
(@commendante)
Illustrious Member Admin
Połączone: 9 lat temu
Wpisy: 248
Rozpoczynający temat  

O to musisz już zapytać w jednostce. Nie mam pojęcia co mówią na to przepisy.



   
OdpowiedzCytat
(@lusia)
New Member
Połączone: 7 lat temu
Wpisy: 1
 

Witam... I Gratuluję pomysłu na ten portal Commenfante!!!! Drodzy czytelnicy jadę do Poznania od 7 stycznia mogę zabrać ze sobą kto się wybiera?



   
OdpowiedzCytat
(@commendante)
Illustrious Member Admin
Połączone: 9 lat temu
Wpisy: 248
Rozpoczynający temat  

Dziękuję bardzo i powodzenia w Poznaniu!



   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowo)
Połączone: 1 sekunda temu
Wpisy: 0
 

Witam, już w poniedziałek zaczynam SP w Świdwinie. Pytanie moje brzmi czy będą tam przeprowadzane badania lekarskie ponieważ mam prawdopodobnie uczulenie na zimno i boję się że w jednostce może to być kłopot..



   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowo)
Połączone: 1 sekunda temu
Wpisy: 0
 

Patrycja a skąd jedziesz



   
OdpowiedzCytat
(@Anonimowo)
Połączone: 1 sekunda temu
Wpisy: 0
 

Czy mozna wziac zapas fajków ?



   
OdpowiedzCytat
Strona 6 / 9
Udostępnij:

©2026 Podoficer.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Napisz do mnie

Postaram się odpisać jak najszybciej.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?